Svet-Stranek.cz
Erotické masáže Zlín, Tel.: 737 918 700
Smyslné masáže

Smyslné erotické masáže pro muže, ženy a páry:Erotické masáže Zlín, Tel.: 737 918 700

Smyslné erotické masáže pro muže, ženy a páry

F583056    F583058      F583123
Masáže jsou něco, co nás baví, a podle toho se také celá masáž a přístup k ní odvíjí.  Masáž je plná něžných doteků a každé části vašeho těla se dostane velké pozornosti. Erotická  masáž dodává další rozměr intimním prožitkům, vychutnejte si plno příjemných doteků na těch správných místech. ;)

Relaxace, uvolnění, odbourání stresu a napětí, ale také obrovské vzrušení a vášeň. Tohle všechno se skrývá pod pojmem smyslná erotická masáž. Jemné doteky našich ruček a tělíček uvolní vaše napětí a přinese pocit blaha.

Na rozdíl od privátů a podobných erotických služeb, které rychle míří přímo „k věci“, vám erotické masáže nabízejí hlubší prožitek. Prosíme vás tedy tímto o pochopení a respektování našich pravidel.

Neposkytujeme sex ani orální sex.

Užijte si ten rozdíl a přijďte prozkoumat nový obzor potěšení.
Také naše i vaše zdraví je u nás na prvním místě. Důkladně dodržujeme čistotu, ať už se to týká prostředí (samozřejmostí je vždy čistý ručník a prostěradlo) nebo našich těl. ;) Neposkytujeme sex ani orální sex - u nás vám nic nehrozí. 

Samozřejmě myslíme také na vaši diskrétnost. Proto u nás nenajdete označený zvonek ani žádnou ceduli “erotické masáže”. Nemusíte se bát, že se budete srážet s ostatními klienty na chodbě. Jsme tady dvě, ale nepracujeme zároveň (ke každé z nás se tedy můžete objednat na konkrétní čas a setkáte se pouze se svou vybranou masérkou). Navíc v našem salonku najdete jen jeden útulný pokojíček, proto máte zaručenou maximální diskrétnost. Masírujeme na velké pohodlné molitanové podložce, aby zážitek z masáže byl co nejintenzivnější. V  pokojíčku je tlumené osvětlení, relaxační hudba a plápolající svíčky pro dotvoření té správné atmosféry při masáži. Vše krásně doplňují zrcadla, abyste nás mohli nenápadně okukovat. :)

Snažíme se o to, abyste od nás odcházeli spokojení a dobře naladění. Doufáme proto, že se u nás budete cítit co nejlépe a masáž si pořádně vychutnáte. 

Těšíme se na vás.:)