Svet-Stranek.cz
Erotické masáže Zlín, Tel.: 737 918 700
Smyslné masáže

Služby:Erotické masáže Zlín, Tel.: 737 918 700

Služby

Autoerotika
Masérka se před vámi uspokojuje. Za použití hračky nebo své šikovné ručky vám ukáže, jak si umí pohrát. ;) Samozřejmě na vás nezapomínáme, tak se nemusíte bát, že na vás masérka nebude mít čas.:D Zároveň s autoerotikou stíháme uspokojovat i vás. Můžete se tedy koukat a zároveň se oddávat masérčiným jemným ručkám.
                                                                      
Lesbishow
Rádi se koukáte na dvě ženy, jak se společně oddávají lesbickým hrátkám? Tak to je něco pro vás. Lesbishow je službička, kterou děláme s velkou chutí. Jako bisexuálky si lesbishow opravdu užíváme. Pokud tedy chcete zažít opravdové a nehrané lesbishow, tak jste na správné adrese. :)        
Jelikož nepracujeme zároveň, tak prosíme o objednání této služby s dostatečným předstihem!!!
 
Footjob
Footjob je masáž nožkama intimních partií až do vašeho vyvrcholení. Masáž probíhá v punčoškách nebo bosýma nožkama. 
 
Footfetish
Pokud máte rádi punčošky, podpatky nebo třeba i žabky, tak to je určitě něco pro vás. Mazlení s nožičkama bosýma či v punčoškách. Mazlení nožek můžeme spojit s footjobem. Nestyďte se nám říct, co máte rádi.
 
Společná sprcha
Pokud se necháváte rádi hýčkat i ve sprše, tak vám může dělat společnost vaše masérka. Masérka si vás celého namydlí a jemně umyje za pomoci celého svého tělíčka. Uvidíte, že se vám jemná mýdlová masáž celým tělem zalíbí.
 
Scratch back
Skoro každý má rád škrabkání (drbání) zad. ;) Jak často si dopřejete ten úžasný pocit ze škrabkání? Škrabkáním zad nebo celého těla prokládáme postupně celou masáž. Masérka, která nabízí scratch back, má upravené ruce a gelové nehtíky, které jsou na drbání ideální. Dopřejte si ten blažený pocit ze škrabkání. Nechte se od nás podrbat. :)
 
Masáž prostaty a pánský anál
Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, někdy bývá nazývána také mužský G-bod. Je uložena uvnitř pánve. Masáž prostaty je prospěšná a velmi vzrušující (přináší hluboké a intenzivní sexuální prožitky). Ze začátku se může zdát nezvyklá až nepříjemná, ale je to jen otázka přístupu. Při rozhodování, zda s masáží začít nebo ne, je třeba si neustále připomínat všechny její klady. Její stimulace má totiž doslova léčivé účinky. Pomáhá předcházet rakovině prostaty a také poruchám erekce.
Zde platí i to, že nestačí jen to zkusit, ale u masáže také setrvat. Možná po čase zjistíte, že prožíváte i nové orgastické zážitky.
 
Průběh:
Masáži prostaty samozřejmě předchází erotická  masáž. Během masáže se uvolníte a odpadnou případné rozpaky. Poté, jakmile se začneme věnovat masáži intimních partií a vy se nám pořádně uvolníte, se zaměříme také na masáž prostaty.  Při masáži prostaty kvůli hygieně používáme latexové nebo vinylové rukavice. Samozřejmě s použitím lubrikačního gelu. Masáž prostaty masírujeme současně s intimní masáží až do vašeho vyvrcholení.
 
Mnoho mužů má k této masáží velké předsudky a bojí se ji i zkusit. Ale kdo se odhodlá a zkusí ji, opravdu nelituje. Pocítíte nové nepoznané vzrušení, se kterým nebudete chtít přestat. Nejhorší je první krok, ale i s tím vám rády pomůžeme.
 
(Masáž prostaty je velmi citlivou záležitostí a někdy se bohužel stane, že první zážitek není takový, jaký jste očekávali. Zapříčiní to například velká nervozita, takže se nedokážete pořádně uvolnit. Proto doporučujeme masáž po čase zkusit znovu, až si zvyknete na prostředí, masérku apod.)