Svet-Stranek.cz
Erotické masáže Zlín, Tel.: 737 918 700
Smyslné masáže

O masáži:Erotické masáže Zlín, Tel.: 737 918 700

O masáži

F583063    F583060    F583061

Pokud máte stále obavy o to, co vás čeká, tak neváhejte zavolat a vše vám rády vysvětlíme. Pro přiblížení tady máte alespoň stručný popis. 

Masérka si vás přivede do pokojíčku a vše vám vysvětlí. Případně se můžete domluvit na podrobnostech. Poté si dáte spršku sám, nebo se svou masérkou a následně si uděláte v  pohodlí v pokojíčku. Masérka vás překvapí v oblečku (podle jejího výběru; případně si můžete říct, v čem vás má masírovat – šatičky, punčošky…).  Podle zvolené masáže masírujeme v kalhotkách a sukýnce, nebo v Evině rouše :). Jemná a smyslná masáž "tělo na tělo" je doplněna klasickou relaxační masáží. Prsní masáž a všudypřítomné jemné ručky masérky vás nenechají ani chvilku chladnými.

Důkladně namasírujeme každou část vašeho těla.  Erotická masáž je proložena spoustou hlazení a něžných doteků na těch správných místech (poznejte dosud nepoznané vzrušení). Naše jemná tělíčka si vás budou hýčkat také při neodmyslitelné části erotické masáže - „happy endu“ :). V téhle části masáže vás jemně přivedeme až na vrchol. Počet vyvrcholení je samozřejmě neomezený, záleží jen na vás, kolikrát to zvládnete.


Pokud si masáž vychutnáte spíše aktivním zapojením a nechcete nechat vše jen na nás, tak se nestyďte povrchově dotýkat své masérky.


Snažíme se o to, abyste měli z masáže ten nejintenzivnější prožitek. Neostýchejte se nám proto říct vaše přání a potřeby. Pokud to neporuší naše pravidla, tak se budeme snažit vám vyhovět.